Księga Gości

Zobacz co mówią o nas ludzie

136 wpisy w Księdze Gości

  1. Ania i Grzegorz 22 grudnia 2021 o 17:14

    Mój komentarz jak widzę nie będzie oryginalny:) O hodowli Pani Marty nie da się powiedzieć nic innego poza ogólnym zachwytem. Chyba wszystkie kociaki , nasz Boguś również, są wypielęgnowane i wspaniale wychowane. Nasze puchate szczęście doskonale poradziło sobie nawet z tym, że w naszym domu do tej pory „rządził” labrador:). Wszystkie nasze obawy odnośnie tego jak to będzie były niepotrzebne. Kiciuś już od drugiego dnia pokazał swój wspaniały, niezwykle otwarty charakter; przychodzi na mizianki, bawi się, wszystko go ogromnie interesuje, po zaledwie kilku dniach zupełnie nie robi na nim wrażenia obecność psa. Pani Marta to skarbnica wiedzy i wsparcia. Serdecznie dziękujemy 🙂

  2. Martyna z kotem MAURYCYM 9 listopada 2021 o 00:42

    Chcielibyśmy z całego serca podziękować p. Marcie za cudownego kocurka.
    Maurycy jest kotkiem grzecznym, spokojnym, ułożonym, przytulaśnym, który uwielbia towarzystwo ludzi. Wita się z każdym, kto wraca do domu. Uwielbia być głaskany, lubi się bawić, kocha być w centrum uwagi, tam gdzie coś się dzieje- tam, gdzie jesteśmy my- jest i on!
    Maurycy przy odbiorze był zadbany (piękne futerko, czyściutki), nauczony korzystania z kuwety, nie było problemów z jedzeniem. Aklimatyzacja byla krótka, po jednym dniu kotek był już cały nasz:)
    Od razu rozkochał w sobie wszystkich!
    Polecamy hodowlę Cinkers. Właścicielka p. Marta zawsze miała czas, żeby pomóc, udzielić porady. Widać, że kocha koty a hodowla jest pasją.
    Dziękujemy raz jeszcze!!!

  3. Kiedy odebrałam Teodora od p. Marty byłam pełna obaw.Niepotrzebnie. Teodor kupił nas od pierwszego mruczenia. Jest przecudowny i niestety muszę to napisać choć inni właściciele kotów nie będą zachwyceni „ NASZ TEODOR JEST NAJPIĘKNIEJSZYM KOTEM BRYTYJSKIM NA ŚWIECIE”. Polecam hodowlę CINKERS całym sercem

  4. Bardzo polecamy hodowlę Cinkers . Widać , że właścicielka – Pani Marta bardzo dba i kocha swoje kociaki. Przy zakupie wszystko szczegółowo, bez pośpiechu nam wyjaśniła, poleciła dobre karmy, poinstruowała jak dobrze opiekować się i dbać o kotkę. Kremówka jest z nami od trzech miesięcy. To cudowny, towarzyski oraz przepiękny brytyjczyk. Nasza rodzina nie wyobraża sobie już życia bez niej. Polecamy wszystkim hodowlę Pani Marty.

  5. Po trzech latach ponownie skorzystaliśmy z nieocenionych rad i doświadczenia Pani Marty. Dzięki nim wybór kolejnego kociaka okazał się strzałem w dziesiątkę, a socjalizacja ze „starszym bratem” przebiegła bez problemów. Obecnie cieszymy się obecnością dwóch przekochanych chłopaków z hodowli Cinkers*PL, którą gorąco polecamy!

  6. Kociak Xawery jest z nami od listopada i jest pupilem całej rodziny. Przyjechał do nas już po wszystkich szczepieniach, wyuczony i grzeczny. Pani Marta była i jest nadal pomocna we wszelkich kwestiach związanych z opieką nad kotkiem. Do tego dostępna praktycznie o każdej porze. Polecamy serdecznie hodowlę Cinkers 🙂 !!!

  7. Ziko z hodowli Cinkers*pl jest z nami od miesiąca- to kochany, słodki i dobrze wychowany kociak 🙂 cała nasza rodzina go uwielbia!!!! serdecznie polecamy zakup pupila z hodowli cinkers*pl Pani Marty, która wkłada mnóstwo serca w to co robi i zawsze służy radą i wsparciem. Serdecznie pozdrawiamy :):):)

  8. Bardzo polecamy hodowlę kotów brytyjskich Cinkers.pl!. Właścicielka hodowli Pani Marta jest wspaniała, o wszystkim nas poinformowała jeszcze przed zakupem kotki, co pozwoliło nam dobrze przygotować się na nowego domownika. Pani Marta zawsze służy radą, szczególnie w pierwszych dniach kotki w nowym domu. Nasza Virginia jest cudowna, nauczona dobrych manier😊, jest zabawna i lubi być blisko nas.
    Dziękujemy za polecenie tego wspaniałego miejsca!

  9. Bardzo polecam tę hodowlę kotów. Pani Marta jest bardzo pomocna o każdej porze. Wiedza jaką posiada i przekazuje jest na najwyższym poziomie.Harry (William) jest z nami od dwóch miesięcy, ułożony,grzeczny i mądry kotek nauczony czystości, ciekawy świata,chetny do zabawy-Takiego go właśnie odebrałam i nic się nie zmieniło.
    Bez problemu zsocjalizował sie z dwuletnią rezydentką (ragdoll) Jestem bardzo zadowolona i z czystym sumieniem polecam hodowle .
    Ps.Pani Marto,dzięki Pani mamy skarb w domu ktory daje nam tyle radości a starszej kotce wspaniałego towarzysza zabaw
    Anna Czyżycka

  10. Jestem bardzo zadowolona z kupna cudnej koteczki 😻😻😻, Pani Marta prawdziwa kocia mama z powołania. Kotka cudna, nauczona wszystkiego od małego. Polecam!!! Chętnie wzięłabym jeszcze jednego malucha.

  11. Polecam hodowlę Cinkers, pani Marta jest przemiła i pomocna, zawsze można na nią liczyć. Przed odebraniem kota dostałam informacje odnośnie niemalże wszystkiego: jak się zajmować, czym karmić, jaki wybrać drapak.. Pani Marta jest z nami w kontakcie do teraz i jeżeli prosimy o pomoc zawsze chętnie nam doradza. Vixie jest z nami ponad dwa miesiące, kotka zadomowiła się od razu (widać, że była przyzwyczajona do życia z ludźmi), od początku też korzysta z kuwety. Nie jest wybredna, zjada wszystko co dostanie do miseczki (oczywiście karmy dobrej jakości). Jest bardzo towarzyska i lubi się bawić. Moja rodzina nie wyobraża sobie teraz bez niej życia. Pozdrawiam i dziękuję!

  12. Dzięki Pani Marcie od września mieszka z nami Tekla – niesamowita koteczka, która wnosi do naszego domu całe naręcza słońca i radości. Jest wyjątkowa pod każdym względem!!!! Napisałam „dzięki Pani Marcie” ponieważ to właśnie dzięki jej pasji i miłości do kotów, kotki z hodowli Cinkers są tak wyjątkowe, niepowtarzalne i tak cudowne jak w żadnej innej. Poza tym kontakt z Panią Martą oraz jej podejście do kupujacego jest po prostu niespotykane! Zawsze służy radą i pomocą, odpowiada na każde pytanie, jest niezwykle cierpliwa i oddana temu co robi. Od pierwszego kontaktu można poczuć, że to hodowla pełna nie tylko kotów ale przede wszystkim MIŁOŚCI!!! POLECAMY Z CAŁEGO SERCA!

  13. Z całego serca polecam hodowlę CINKERS – kotek, który z nami zamieszkał jest przyzwyczajony do mieszkania w towarzystwie ludzi, oswojony z odgłosami gospodarstwa domowego, od razu korzysta z kuwety i nie unika naszego towarzystwa. Wręcz przeciwnie nie odstępuje nas na krok.
    Wszystko super!!!!!!!!!

  14. Polecam gorąco hodowlę Cinkers i jej właścicielkę, Panią Martę. Z końcem lutego minie rok, kiedy dołączył do naszej rodziny, Kajo. Prześliczny kotek skradł nasze serca od pierwszej chwili. Od samgo początku kociak był nauczony korzystania z kuwety i drapaka. Jeszcze przed odbiorem kota z hodowli, Pani Marta odpowiadała na wszelkie możliwe moje pytania. Również po odebraniu kociaka, służyła radą. Dziś, po prawie roku mieszkania z kotem, żałuję że tak poźno zdecydowaliśmy się na mruczka. Nie jestem już w stanie sobie wyobrazić naszej rodziny bez Kajo. Rozważamy zakup kolejnego kociaka, oczywiście z hodowli Cinkres, którą serdecznie polecamy 🙂

  15. Witam serdecznie. W 100% polecam hodowlę Cinkers. Każdy kto do nas przychodź zachwyca się naszym kotkiem. Pani Marta, zawsze odpowie, odpisze na każde pytanie oraz doradzi jeśli czego nie wiemy .

  16. Nasza kotka od razu była nauczona korzystania z kuwety oraz drapaka.
    Jest słodkim i zdrowym pieszczochem.
    Nie boi się gości i każdy, kto do nas przychodzi jest nią zachwycowny.
    Polecamy Cinkersów i Pania Martę, która widać, że wkłada całe serce w to co robi i mozna zawsze liczyć na odpowiedzi na nurtujace kocie pytania!
    Pozdrawiamy!

  17. Serdecznie polecam hodowlę CINKERS*PL. Pani Marta to osoba, która oddaje całe serce aby każdy kot czuł się najlepiej od pierwszych chwil. Koty maja świetne warunki do spędzania swoich pierwszych tygodni zanim opuszcza hodowle 🙂 Pani Marta ma ogromną wiedzę na temat Brytyjczyków i zawsze chętnie doradzi – dlatego jako nowicjuszka w posiadaniu kota , czuje jej duże wsparcie. Jeśli chcecie zdrowego, dobrze odchowanego, szczęśliwego i obdarzonego miłością Kota Brytyjskiego to zapraszam do hodowli pani Marty 🙂 Ps. jestem najszczęśliwsza „kocią mamą” na świecie ;)”

  18. Polecam serdecznie hodowlę Pani Marty . Kotek zadbany , piękny , nauczony korzystania z kuwety i drapaka. Rewelacyjny Kontakt z Panią Martą , która zawsze służy Pomocą i odpowiada na wszystkie nurtujące pytania . Pozdrawiamy

  19. Polecam w 100 %. Pani Marta jest cudowną osobą, która wszystko cierpliwie tłumaczy. Kotek jest przeeee cudowny, przyszedł do Nas zdrowy, zadbany i nauczony czystości. Wprowadził do naszego domu dużo radości. Polecam z czystym sumieniem lepiej trafić nie mogliśmy:)

  20. Polecam hodowlę pani Marty wszystkim marzącym o kotku. Brytyjczyki od pani Marty są zdrowe, śliczne, urodzone i wychowane w domu pełnym miłości i troski. Pani Marta jest osobą bardzo ciepłą, empatyczną i cierpliwą. Odpowiada na setki pytań i pomaga kociakom w aklimatyzacji w nowych domach a nowym właścicielom stać się dobrymi rodzicami dla kocich maluchów. Z całego serca pozdrawiam i polecam!

  21. Bardzo polecamy hodowlę Cinkers wszystkim którzy są zainteresowani kupnem kotka rasowego. Pani Marta bardzo profesjonalna, miła, cierpliwa oraz przede wszystkim pomocna, odpowie na każde pytanie. Hodowla Cinkers nie hoduje kotów ona je wychowuje. Dostaje się cudownego futrzaka, który dorasta w domu pełnym miłości, gdzie obdarzony jest należytą uwagą oraz opieką zarówno medyczną jak i emocjonalną dzięki czemu w nowym domu proces aklimatyzacji przebiega bardzo sprawnie. Koty z tej hodowli to zwierzęta zadbane, dokładnie przebadane i zaszczepione. Nasza kitka jest piękna, nauczona załatwiania się do kuwety oraz drapaka, bardzo grzeczna. Otrzymała wyprawkę, książeczkę zdrowia z wszystkimi niezbędnymi szczepieniami, rodowód. Jeszcze raz ogromnie polecamy hodowle Cinkers 😍❤️🐾😊

  22. Bardzo się cieszę że kupiłam naszego Filemona właśnie u Pani Marty. Pani Marta darzy swoich podopiecznych szczególną troską i miłością, która wg mnie przekłada się na wspaniały charakter kotków. Pani Marta idealnie opisała cechy naszego Filemona.. jest dokładnie i w stu procentach zgodny z oceną Pani Marty. Pokochaliśmy go od samego początku i nawet po zakupie mogliśmy liczyć na rady i wsparcie, zarówno w temacie żywienia jak i zdrowia i wspierania odporności. Filemon wprowadził do naszej rodziny wiele dobrego a dzięki temu ze był tak wspaniale wychowany praktycznie nie mieliśmy żadnych dodatkowych problemów:) Hodowlę Pani Marty polecam serdecznie wszystkim miłośnikom kotów brytyjskich:)

  23. Cinkers to w pełni profesjonalnie prowadzona hodowla. Tutaj wszystko w 100% „kręci się” wokół kotów. Wspaniały koci świat. Nie jestem hodowcą i nie mam wiedzy jak wyglądają inne podobne miejsca. Wiem jedno, Pani Marta stworzyła warunki w których koty są absolutnie na pierwszym … i drugim … i trzecim miejscu 🙂 ! Po pierwszym telefonie z zapytaniem o kociaki miałem wrażenie, że od razu zostaliśmy przyjęci do „kociej rodziny”. Pani Marta cierpliwie odpowiadała na wszystkie nasze pytania /których nawiasem mówiąc mieliśmy tysiące 🙂 /. Nasza kotka Tersy ? To fantastycznie ciepłe stworzenie, o wyjątkowym charakterze, które od razu zjednało sobie nasze serca. Często zadajemy sobie pytanie: dlaczego nie zdecydowaliśmy się wcześniej ??? Tak, serdecznie polecam.

  24. Kocur z hodowli Cinkers zamieszkał ze mną z początkiem września. Od samego początku nie było z nim żadnych problemów wychowawczych, nauczony korzystania z kuwety, preferuje korzystanie z drapaków niż z mebli. Kontakt z Panią Marty – bezbłędny, czy to przed, czy po odbiorze kocurka zawsze starała się pomóc i doradzać. Serdecznie polecam.

  25. Hej jestem Persi pochodzę z Hodowli CINKERS Marta Gryzło i od kilku miesięcy znalazłam super dom w którym czuja się doskonale. Mam wszystko co chce mieć super opiekunów dobre jedzonko.
    My jako właściciel Cudownej Kotki Brytyjskiej Persi z cała przyjemnością POLECAMY Hodowle CINKERS Marta Gryzło zawsze możemy liczyć na dobre słowo i radę 👌💪👍

  26. .Od 2 miesięcy mamy pięknego kocurka Rogera ,kotek załatwia się w kuwecie od pierwszego dnia ,bawi się ,jest śliczny ,nosi się na rękach ..Wszyscy pokochali naszego małego rozrabiakę .Polecam hodowlę Cincers -i panią Marta która zawsze i o każdej porze służy pomocą i dobra rada ♥️Całuski dla niej od Rogera ♥️♥️♥️

  27. Dziękujemy Pani Marcie za taką wyjątkową kotkę jaką jest Jessi. Kotka wniosła do naszego domu dużo radości. Jest towarzyska i chętnie bawi się z dziećmi. Polecam rodzinom z dziećmi. Kotek doskonale uczy odpowiedzialności i miłości i jest najlepszym przyjacielem.
    A na Pani Marcie można polegać w każdej sytuacji. Jesteśmy bardzo wdzięczni za wszystko co dla nas zrobiła.

  28. Witam serdecznie
    Od maja jestem właścicielką cudownego, mądrego, ułożonego kota. Pani Marta jest wspaniała, ciepłą kobietą, superprofesjonalną. Właściwie od pierwszych dni życia mojego kota miałam z nią nieprzerwany kontakt, uzyskałam mnóstwo świetnych i niezbędnych porad. Cały czas mamy kontakt, mogę się do niej zwrócić każdym, nawet najmniejszym problemem. Przelewa ogromną miłość na wszystkie dwoje duże i małe kociaczki. Polecam wszystkim tę znakomitą hodowlę i życzę wszystkim takich wspaniałych osobników jak mój Mieszko!

  29. Witam serdecznie.
    Bardzo polecam hodowlę cinkers , zakupiłam kocura u Pani Marty w kwietniu jestesmy bardzo zadowoleni, zwłaszcza z tego jaką pomoc otrzymujemy nadal po odebraniu kocurka. Hodowla na bardzo wysokim poziomie, koty bardzo zadbane. Widać że jest to robione z pasją i miłością . Także jeśli ktoś jeszcze się zastanawia nad kupnem lub ma wątpliwości szczerze polecam!!! Pozdrawiam

  30. Dzień dobry,
    Hodowla Kotów Brytyjskich Cinkers została nam polecona przez znajomych.
    Z Hodowli tej, od Pani Marty, mamy naszą cudną, piękną, zadbaną, ZDROWĄ kotkę Emi.
    Kotka jest z nami od 12.2020.
    Przed odbiorem kotka, podczas wielu rozmów telefonicznych, Pani Marta przekazywała nam bardzo dużo cennych informacji. Na spotkaniu, w dniu zakupu kotka, otrzymaliśmy wyprawkę i ogrom dodatkowych, ważnych wskazówek, przez co nam i kotkowi było dużo łatwiej odnaleźć się w nowej sytuacji. Widać, że bardzo kocha swoje koty. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie, doskonale zna się na kotach Brytyjskich. Pani Marta to Osoba, która jest prawdziwa w tym co robi i mówi, dodatkowo Pani jest baardzo cierpliwa i z miłym głosem w słuchawce pomaga jak tylko tego potrzebujemy ☺ ☺

    Dlatego teraz to ja mogę szczerze polecić Hodowlę Kotów Brytyjskich Cinkers.
    pozdrawiam serdecznie.
    Ewelina.

  31. Witam wszystkich 😄jestem właścicielka kotki od Pani Marty kotek jest prze cudowny 🐈🙂 bardzo polecam ta hodowle kociaki są zadbane dobrze wychowane maja zapewnione wszystkie rzeczy jakie mieć musza na początku. Hodowla prowadzona jest jak dla mnie na najwyższym poziomie 🤗 sama pani Marta jest cudowna ciepła osoba która potrafi wszystko powiedzieć doradzić odpowie na każda wiadomość i na każdy telefon co jest mega ważne dla właściciela jeżeli ma 1 kociaka w życiu 🙂 gorąco polecam i zachęcam do zakupu w tej właśnie hodowli jestem bardzo zadowolona 🙂acz kolwiek jak to mówią moi przyjaciele ze mi ciężko żeby coś pasowało 🤣 to akurat ta hodowla i Pani Marta są mega superrrrr ❤️ Pani Marto bardzo dziękuje za piękna kotkę 🙂😘

  32. Witam, jestem właścicielką kotka Geniusza z hodowli Cinkers.
    Przyjechał do mnie bardzo dobrze wychowany przez Panią Martę, która zawsze służy pomocą.
    Bardzo polecam hodowlę CINKERS

  33. Witam z całego serca polecam hodowlę pani Marty. Na pierwszy rzut oka widać zamiłowanie do kotów,a pani Marta to kocia mama 😍,która wnosi ogrom serca w wychowanie. Od kilku miesięcy jestem właścicielką pięknej kotki Łapki która skradła nasze serducha -każdy oszalał na jej punkcie. Jest bardzo mądrym i żywiołowym kotkiem. Pani Marta zawsze służy nam fachową radą w kwestii żywienia. Hodowla Cinkers na najwyższym poziomie!Pozdrawiamy i dziękujemy za cudowną kotkę ,która wniosła do naszego domu mnóstwo radości i uśmiechu. ❤❤😘

  34. Witam z całego serca polecam hodowlę pani Marty. Na pierwszy rzut oka widać zamiłowanie do kotów,a pani Marta to kocia mama 😍,która wnosi ogrom serca w wychowanie. Od kilku miesięcy jestem właścicielką pięknej kotki Łapki która skradła nasze serducha -każdy oszalał na jej punkcie. Jest bardzo mądrym i żywiołowym kotkiem. Pani Marta zawsze służy nam fachową radą w kwestii żywienia. Hodowla Cinkers na najwyższym poziomie!Pozdrawiamy i dziękujemy za cudowną kotkę ,która wniosła do naszego domu mnóstwo radości i uśmiechu. ❤❤😘

  35. Bardzo polecam tą hodowlę. Pani Marta jest wspaniałą osobą, absolutnie kocha swoje kociaki, jest bardzo pomocna, odpisuje od razu o każdej porze dnia i nocy ;), zawsze chętnie poradzi. Jest to dla nas nieoceniona pomoc i wsparcie jako świeżoupieczonych kocich rodziców. Nasz Edisonek jest cudownym kotkiem, jest tak piękny, że oczu od niego oderwać nie możemy. Jest bardzo ułożony, nie narzuca się, jest wspaniałym, wiernym towarzyszem. Jeszcze raz bardzo dziękujemy!

  36. Serdecznie polecamy hodowle Cinkers. Kociaki są bardzo dobrze wychowywane i nauczone korzystania z kuwety oraz drapaka, a także przyzwyczajone do zabawy i pieszczot, przez co są otwarte na ludzi.

  37. 7 Września 2019 roku, pojechałem z żoną na wystawę kotów do Hali Stulecia, z myślą o zakupie kota. Nie byliśmy zdecydowanii w ogóle jaki to ma być kot, po wejściu na wystawę pierwsza osoba do której podeszliśmy to była Pani Marta ze swoimi pięknymi kociakami (Brytyjskimi), po zamienieniu kilku słów już wiedziałem,że jeden z tych kociaków będzie mój.
    Po dłuższej rozmowie ustaliliśmy wszystko,zakupiliśmy kota o imieniu Gaspar.
    Zostaliśmy poinformowani przez Panią Martę,że jeśli mielibyśmy jakiekolwiek pytania lub wątpliwości mamy dzwonic o każdej porze dnia i nocy. Gaspar okazał się takim wspaniałym kociakiem,że po paru dniach rozmowy z Panią Martą dokupiliśmy brata Grosika. Są to piękne,zadbane i zdrowe kociaki,takiego hodowcy kociaków jak Pani Marta jestem pewien,że już nie ma. Dzwonimy do siebie bardzo często ,we wszystkim umie doradzić i czuć to jak poświęca każdą chwile dla tych pięknych kotów. Dziękujemy Pani bo na prawde nasze życie się bardzo zmieniło oczywiście na lepsze. W domu jest o wiele więcej miłości, zabawy i smiechu,jeszcze raz bardzo dziękujemy,pozdrawiamy i polecamy gorąco kociaki od Pani Marty,.

  38. Od miesiąca jest z nami Duduś. Kotek jest cudowny i kochany. Bardzo szybko zaaklimatyzował się w nowym domu. Nie było problemu z czystością bo od początku korzysta z kuwety. Widać że hodowcy dbają o swoje pociechy bo kotek jest zadbany. Choć osobiście za kotami nie przepadałam tak on skradł całkowicie serce moje i wszystkich domowników. Gorąco polecamy tą hodowle.

  39. Mam kotka z hodowli Pani Marty, Filipinka ma 5miesięcy i jest najcudowniejszym kotkiem na świecie.
    Od pierwszego dnia w naszym domu bez problemu korzysta z kuwety i drapaka, niczego się nie boi, jest ciekawska, wesoła i bardzo grzeczna.
    Jest to nasz pierwszy kotek i mieliśmy mnóstwo pytań a Pani Marta na wszystkie serdecznie i rzeczowo nam odpowiadała.
    Nawet po odbiorze kotka w razie pytań Pani Marta służy radą.
    Pełen profesjonalizm. Pani Marta przykłada dużą wagę nie tylko do pięknego wyglądu swoich kotów ale przede wszystkim dba o ich zdrowie i rozwój.
    Jestem wdzięczna za cudnego małego futrzaczka.
    Z całego serca POLECAM hodowlę CINKERS.

  40. Kocur Carlos jest czuły, nielękliwy, ciekawski i generalnie widać, że wychowany był w świetnych warunkach otoczony miłością. Świetnie się zintegrował z dziećmi i kotami. Gorąco polecamy!

  41. Witam Serdecznie
    Jestesmy z naszym Charliem juz 3 miesiac jest cudownym kotkiem, zadbanym, nauczonym czystosci o swietnym charakterze. Jest kotkiem ufnym ciekawskim.
    Polecam Hodowle Pani Marty
    Pozdrawiam

  42. Jesteśmy posiadaczami 2 wspaniałych kotków zakupionych u Pani Marty- Kedusia i Bubusia. To najukochańsze istotki na świecie. Oba kotki maja cudowny charakter, lubią się przytulać, nie chowają się przed ludźmi. Zarówno Kedus i ja Bubus nie mieli problemu aby zaklimatyzowac się w nowym domku. Doskonale wiedzieli, ze trzeba załatwiać się w kuwecie i drapać drapak. Ponadto Pani Marta dba o kotki nawet po ich ’’ wyprowadzce’’. Można się z nią w każdej chwili skontaktować i zasięgnąć porady dotyczącej kociaków. Myśle, ze nie mogliśmy trafić do lepszej hodowli. Jesteśmy bardzo wdzięczni Pani Marcie, ze dzięki jej pasji, miłości do kociaków oraz ogromnemu zaangażowaniu w swoją prace mamy tak cudowne stworzenia w domu. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i wszystkim polecamy ta hodowle.

  43. Po 5 latach życia postanowiłam spełnić swoje największe marzenie z dzieciństwa jakim jest posiadanie kotka brytyjskiego.Po zapoznaniu się z ofertą wielu hodowli i konsultacjach ze specjalistami zdecydowałem się na Hodowlę Użytkowych Kotów brytyjskich u pani Marty.
    Chciałabym wszystkim powiedzieć,że ta hodowla jest bardzo profesjonalna ,maja ładne koty ,pani Marta jest bardzo miła ,zawsze odpowie na każde pytanie dotyczące kotów.Bardzo mega mega zadowolona jestem z odbioru kotki Milki z waszej hodowli.Pozdrawiam serdecznie .Polecam hodowle cinkers!!!!

  44. Witamy serdecznie
    Na hodowlę Cinkers -Pani Marty trafiliśmy przypadkowo, gdy zdecydowaliśmy się na kotka. Kontaktowałam się z wieloma hodowcami, ale rozmowa z Panią Martą przekonała mnie, że zdecydowaliśmy się na spotkanie w sprawie kotka właśnie z Nią.
    Pani Marta jest przesympatyczną miłą osoba. Widać że kocha kotki i jest im całkowicie oddana. Pani Marta bardzo dba o swoje kotki. Nie traktuje ich jak biznes, ale jak ukochane zwierzątka.
    Jest to najbardziej profesjonalna hodowla. Kotki są zadbane, przede wszystkim zdrowe i co tu dużo mówić przepiękne. Karmione są bardzo dobrej jakości karmą zarówno mokrą jak i suchą jak również innymi smakołykami.
    Pani Marta jest otwarta na kontakt z ludźmi i nawet po przekazaniu Kotków zawsze można liczyć na dobre rady, podpowiedzi odnośnie żywienia, dbania i pielęgnowania Kotka. Stosujemy się do jej rad i nasza piękna ZOYA jest najwspanialszym i najpiękniejszym kotkiem, nie sprawia żadnych problemów. Od początku była nauczona do korzystania z kuwety. Kotek jest prawie bezobsługowy.
    Pozdrawiamy:)

  45. UBBE mieszka z nami od marca. Kocurek jest wspaniały, od początku bez problemu korzysta z kuwety i drapaka. Lubi zabawę i przytulanie. Na hodowlę Pani Marty trafiliśmy przez przypadek i był to bardzo dobry wybór. Pani Marta zawsze odpowiada na pytania, od momentu wyboru kotka zdjęcia i filmiki dostawaliśmy systematycznie od pierwszego tygodnia życia. Z czystym sumieniem mogę polecić hodowle CINKERS. ❤️❤️❤️

  46. Od trzech miesięcy jesteśmy dumnymi opiekunami Uberto. Hodowlę Pani Marty wybraliśmy z polecenia znajomej, która od Pani Marty ma dwa piękne kocury. Od momentu wyboru kotka na bieżąco otrzymywaliśmy zdjęcia oraz filmy od Pani Marty, dzięki czemu mogliśmy podglądać, jak rozwija się i rośnie nasz mały miś. Od pierwszej chwili u nas Uberto czuł się, jakby był u siebie – momentalnie się zaaklimatyzował, kuweta opanowana bezbłędnie, odważnie poznawał zakamarki nowego domu. Jest pięknym, sprytnym i ciekawskim kotkiem, chociaż też małym indywidualistą – jak na arystokratę przystało 😉 Skradł serca wszystkich domowników i nie wyobrażamy sobie już naszego domu bez niego…

  47. Na hodowlę Pani Marty natknęłam się przez przypadek szukając w internecie wymarzonego kotka. Dzwoniłam do wielu hodowli, ale to właśnie Pani Marta wzbudziła we mnie ogromne zaufanie. Myśle ze to właśnie ta nasza rozmowa telefoniczna zadecydowała o wyborze hodowli 🙂 Pani Marta jest niezwykle miłą osobą, wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości. Od lutego mamy nowego domownika Rolexa (Tytusa). Od momentu wyboru kotka systematycznie otrzymywałam zdjęcia i filmiki jak rośnie nasza pociecha. Do tej pory jesteśmy w stałym kontakcie, Pani Marta zawsze służy pomocą, radą. Kotek jest wspaniały, od pierwszego momentu w nowym domu korzysta z kuwety, nie sprawia żadnych kłopotów, dzielnie znosi przytulasy naszej córki 😉 jest bardzo tolerancyjny, zero agresji, prawdziwy przyjaciel.
    Serdecznie polecam hodowle CINKERS

  48. Od września jestem poświadczaką juz prawie rocznej kotki Maja od Pani Marty. Kot jest wspaniały brak agresji , kuwetuje i jest ulubiencem całej rodziny. Pani Marta odpowiada na każdy kontakt i zawsze służy pomocą i swoją wiedza Szczerze polecam hodowle!!!

  49. Beata i Wiktor 31 marca 2019 o 20:05

    Witam serdecznie
    Od 07.02.2019 mieszka z nami cudna Trisha 🙂 Kotka urodziła się 20.10.2018.
    Dom Pani Marty wybrałam kierując się komentarzami, które tutaj znalazłam, jak również wieloma rozmowami ,które z Panią Martą odbyłam. Obdzwoniłam wiele hodowli, tylko tutaj pierwszym odczuciem nie było „czysty biznes”. Od momentu wybrania Trishy, Pani Marta dbała o to abyśmy mogli „przyglądać się” jak nasza mała rośnie i się zmienia, regularnie dostawałam zdjęcia i filmiki kotki. Nigdy nie miałam żadnego czworonożnego domownika, więc pytań miałam 1000, Pani Marta ze spokojem i wyczuwalnym uśmiechem wszystko tłumaczyła, zresztą do teraz tak jest 🙂
    Sama Trisha jest cudowna :)) , od wniesienia jej do domu wiedziała do czego jest kuweta, drapak. Daje nam mnóstwo radości. Dba o to abym rano nie zaspała 🙂 każdego z domowników budzi mizianiem 🙂 i innymi czułościami. Kotka jest radosna, przyjazna, nawet do gości, ma swoje godziny na najróżniejsze szaleństwa i polowanie na wszystko 🙂 ale tyle samo czasu pozwala się przytulać, głaskać i drapać 🙂 mrucząc przy tym cudnie.
    Wszystkim szczerze polecam Dom Pani Marty, zarówno Pani Marta jak i jej mąż, są osobami, które kochają swoje koty, to da się wyczuć, dbają o ich rozwój i zdrowie.
    My jeszcze raz dziękujemy za Trishe 🙂 która skradła serca nas wszystkich.
    Pozdrawiam
    Beata

  50. Klaudia i Rafał 28 marca 2019 o 20:21

    Witamy bardzo serdecznie.
    Od lutego 2019 jesteśmy właścicielami Kotki Tiffany, która skradła nasze serca. Kotka jest idealna pod każdym względem – nasza domowa Milusińska. Jest prześliczna, inteligentna, grzeczna i nauczona czystości. Pani Marta zawsze służy pomocą, szybko odpowiada na zadane pytania. Jest osobą bardzo ciepłą, kochającą swoje koty, co ma odzwierciedlenie w zachowaniu i usposobieniu naszej Kotki. Pani Marta i jej mąż są perfekcyjni w tym, co robią. Jak Kot Brytyjski to tylko od Cinkers.
    Gorąco polecamy.
    Dziękujemy <3

  51. Jesteśmy dumnymi właścicielami kocurka Teodora ❤️ który swym żywym charakterem wprowadził do naszego domu wiele radości. Kot jest przykładem typowego pieszczocha, który wykorzysta każdą okazję by zostać obdarzony przez Nas miłością wydając przy tym przyjemne dla ucha mruczenie. Teodor jak na kocurka z dobrymi manierami przystało od początku wiedział do czego służy kuweta oraz co powinien robić z drapakiem, co świadczy o tym, że koty z tej hodowli od małego uczone są ww spraw. Gorąco polecam kotki z tej hodowli, gdyż widać że traktowane są z miłością oraz troską 🤩

  52. Marcel właśnie kończy 9 miesięcy, jest z nami od sierpnia. I już nie wyobrażamy sobie domu bez niego – tyle wniósł radości i zabawy. Szczerze mówiąc cała rodzina dostała na jego punkcie… kota 😉 Przede wszystkim jest znakomicie ułożony – od pierwszego dnia, gdy go przywieźliśmy (6 godzin w samochodzie zniósł bez miałknięcia) korzysta z kuwety, nigdy nie było jakiejkolwiek „awarii” i nawet przeprowadzka i konieczność poznania nowego terytorium nie zmąciła tu nic. Apetyt ma jak smok, jest wesoły, ciekawski i bardzo towarzyski. Nie mamy wątpliwości, że dobre maniery i fantastyczne usposobienie to zasługa wychowania i warunków, jakie miał zapewnione w hodowli. Pani Marta wciąż zresztą cierpliwie (i błyskawicznie!) odpowiada na nasze pytania i ewentualne obawy więc wiemy, że możemy liczyć w razie problemów na fachową pomoc i radę. Oczywiście Marcel problemów nie sprawia żadnych. Na razie tylko raz wpadliśmy w panikę, gdy kilka razy kichnął. Tak się szczęśliwie złożyło że p. Marta była wówczas na wystawie w naszym mieści, więc po prostu nas odwiedziła by sprawdzić, czy przypadkiem Marcysiowi coś nie dolega (okazał się zdrów jak ryba). Więc jeśli ktoś zastanawia się, czy jechanie po kotka kilkaset kilometrów (tak jak w naszym przypadku) ma sens, odpowiadam – zdecydowanie tak. Koty z hodowli Cinkers są cudowne, a wsparcie, jakie dostaje się już po odebraniu zwierzątka – jest bezcenne.

  53. Witam serdecznie,
    Z czystym sumieniem mogę polecić hodowle Pani Marty. W listopadzie odebralismy swoją cudowna kotkę (Pole) od Pani Marty. Od pierwszego dnia zarezerwowania kotki przez nas cały czas Pani Marta była z nami w kontakcie wysyłała nam zdjęcia Poli jak z dnia na dzień rośnie jak się bawi. Cierpliwie odpowiadała na moje pytania również pomagała mi wybrać wyprawkę dla naszej kotki. Do dziś mogę liczyć na wsparcie, gdyby mnie coś niepokoiło. Kotki wychodzą z hodowli w pełni nauczone czystości, te kocięta są obdarowywane duża miłością przez Panią Martę i jej męża. Dostaliśmy wyprawkę na start. Pola jest cudowna dziękuję Pani Marto ❤️❤️❤️

  54. Wioletta Angrecka 23 grudnia 2018 o 20:14

    Witam, od września jesteśmy posiadaczami Lexusa, którego „poznaliśmy” na wystawie we Wrocławiu 🙂 Od razu nas zauroczyl 🙂 Jeśli chodzi o naszego milusinskiego jest bardzo ułożony, nauczony załatwiania do kuwety, mądry, sprytny, a dodatkowo pełni funkcję „budzika” 🙂 Chociaż w sobotę mógłby mi odpuscic:) Cierpliwy do dzieci, spokojny, ale gdy obudzi się w nim urwis- cały dom jest jego 🙂 Kiedy przychodzi czas na pieszoty, daje o tym znać. Bardzo towarzyski 🙂

    Pewnie nie byłby taki, gdyby nie Pani Marta z mężem, która od poczatku go wychowywała i patrząc na jego usposobienie dawała wiele milosci i ciepła. Nie miałam pojęcia o kotach, ale Pani Marta dała mnóstwo wskazówek oraz instrukcje, co do żywienia. Zawsze można zadzwonić /napisać w razie wątpliwości i zawsze otrzymamy odpowiedź.

    Przemiła osoba z pasją do kotów.
    Szczerze polecam!

    Wioletta Angrecka

  55. Jestem posiadaczką pięknego Franka z hodowli Pani Marty. Z całego serca polecam !!! Kotek jest u nas pól roku. Jest zdrowy, piękny i dobrze wychowany:) Dzięki Pani Marcie , jej głębokiej wiedzy i miłości do tych zwierzaków nauczyliśmy się jak dbać o niego jak o kolejnego członka rodziny. Dziekuje również za stały kontakt i zainteresowanie
    Franus pozdrawia:)

  56. Witam. Nie znałam się na kotach, ale po zgromadzeniu informacji wybrałam tą właśnie rasę ze względu na ich łagodny charakter.
    Do hodowli Pani Marty trafiłam przypadkiem, i od razu poczułam ze jest to profesjonalna hodowla, a koty są ogromną pasją tej rodziny i są tam traktowane jak jej członkowie.
    Od dnia 7 września zamieszkał z nami Misza CINKERS*PL
    Od pierwszego dnia Misza był pewnym siebie maluchem, nie bał się niczego i nikogo. Ufny, aczkolwiek lubi pokazać swój szlachetny dostojny koci charakter, (głaskanie kiedy sam tego chce) . Jest pięknym kociakiem który jest świetnym towarzyszem. Kiedy nie śpi nie odstępuje mnie na krok, sprawdza co robię , gdzie jestem, po prostu chce być przy mnie cały czas. Hodowla Pani Marty prowadzona jest na najwyższym poziomie, a koty są zadbane i wypieszczone.
    Polecam CINKERS*PL jako profesjonalną hodowlę
    Dzięki Pani Marcie mam najpiękniejszego kota na świecie.
    Dziękuję bardzo.

  57. 1 września 2018 zostalam szczęśliwą posiadaczką małej Maji. Kotka kuwetuje i jest wysterylixowana. Ogólnie pokochała moja córcie. Jest przemiła i wspaniała męcząca że szczęścia i przede wszystkim zmienila życie nasze i naszego spanielka w którym obudziła się instynkt macierzyński Pies ma 12 lat. JOT JEST WSPANIAŁY Podkeslam że zawsze mogę z każdym problemem zadzwonic do Pani Marty i zawsze jest pomoc

  58. Do nas trafił Kuki jest cudownym kotem , pełen czułości i empatii . Wszyscy w domu go uwielbiamy <3

  59. Jola Piotr i Roman 5 listopada 2018 o 23:01

    Do naszego domu trafił Lolek .
    Jest cudowny. Zdrowy, piękny, zadbany… i bardzo ciekawski. Asystuje nam we wszystkich czynnościach. Chodzi za Piotrem krok w krok.
    Koteczek został nauczony czystości i wspaniale wyposażony do nowego domu. Razem z jedzonkiem dostał swój ulubiony kocyk.
    Pani Marta jest zainteresowana losem koteczka nawet po opuszczeniu przez niego Hodowli. Sama do nas dzwoni i pyta jak się Lolek czuje. Odpowiada na miliony pytań. Dostaliśmy wiele cennych rad i wiemy, że w razie wątpliwości zawsze możemy o wszystko zapytać.
    Jak najbardziej polecamy Hodowlę Cinkers, ponieważ prowadzą ją pasjonaci.

  60. Jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami kotki która odmieniła życie naszej rodziny.Kotka ułożona spokojna idealnie nadająca się do dzieci.Pani Marta zawsze służy dobra rada.Polecam z całym sercem ta hodowlę wszystkim którzy wahają się jeszcze przed wyborem kotka napewno nie będą żałować tej wyboru

  61. Małgorzata z rodziną 29 października 2018 o 18:00

    Do hodowli Cinkers trafiliśmy odwiedzając Wystawę Kotów Rasowych w Krakowie. Za namową dzieci od wielu miesięcy nosiliśmy się z zamiarem zakupu kota, ale dla nas, dla osób, które kota nigdy nie posiadały w domu była to decyzja niełatwa. Umówiliśmy się z Panią Martą na poznanie kotków w hodowli. Kotki mają do dyspozycji bardzo dobre warunki, są zadbane radosne i szczęśliwe. To przekonało nas, że jeżeli chcemy kupić kotka to tylko z tej hodowli. Córka wybrała koteczkę Meghan. Ponieważ kotkę mieliśmy odebrać za trzy tygodnie, Pani Marta dokładnie i z „anielską” cierpliwością tłumaczyła nam co należy zakupić na przyjęcie nowego członka rodziny, jak należy ją odżywiać i pielęgnować, na co zwrócić uwagę podczas aklimatyzacji w nowym domu. Od końca sierpnia przepiękna kotka Meghan jest w naszym domu. Jest bardzo dobrze wychowana, korzysta od samego początku z kuwety i drapaka, zupełnie nie boi się ludzi i przyjaciół, którzy odwiedzają dzieci. Uwielbia zwiedzać wszystkie zakątki domu, część dnia spędzając na leniwej, relaksującej drzemce. Codziennie o poranku wita wstających domowników, chętnie towarzysząc nam w porannej toalecie. Dzisiaj nie wyobrażamy sobie bez niej naszego domu, w który wniosła tak wiele radości.
    Wielokrotnie kontaktowałam się z Panią Martą mając różne wątpliwości i pytania. Zawsze uzyskałam pomoc i poradę, a dla osób, które tak jak my są właścicielami kota po raz pierwszy ma to ogromne znaczenie. Pani Marta jest bardzo otwartą i serdeczną osobą, interesuje się losem kotków, które mają już nowe domy. Bardzo dziękujemy i szczerze polecamy hodowlę Cinkers.

  62. Hodowla Cinkers, to nie jest zwykła hodowla-opieka, doswiadczenie i warunki są na najwyższym poziomie, a Pani Marta oddaje serce swym podopiecznym, dzięki czemu możemy dziś cieszyć się cierpliwym, zabawnym i odważnym kotkiem Julianem. jako początkujący „kociarze” dostalismy mnóstwo rad i wskazówek odnośnie wyżywienia, pielęgnacji- zresztą w razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości najpierw kontaktuje się z Panią Martą i zawsze otrzymuje profesjonalną poradę. Dziękujemy i polecam!!!

  63. JACK masz nowy wspaniały członek rodziny to jedna z lepszych decyzji jaka podjęliśmy a przede wszystkim wybór hodowli Pani Marty. Profesjonalizm, zaangażowanie, pasja i można by tu wymieniać tak bez końca. To że tutaj jesteś i czytasz te komentarze swiadczy o tym, że bardzo mocno zastanawiasz się nad podjęciem opieki nad kimś wyjątkowym bo właśnie takie koty są w hodowli Pani Marty -WYJĄTKOWE!!
    Sama Pani Marta otwarta, odpowiada na wszystkie pytania, bez problemu można się skontaktować i zapytać o wszystko co osobiście jest dla mnie bardzo ważne bo mogę w każdej chwili zadzwonić, napisać i wiem że dostanę rzetelną odpowiedź.
    POLECAM SZCZERZE POLECAM !!

  64. Od 3 miesięcy jesteśmy posiadaczami najkochańszego kcurka jakiego mogliśmy sobie wymarzyć. Keduś jest odważnym, otwartym i bardzo towarzyskim kociakiem. Od pierwszego dnia w nowym domku korzysta z kuwety oraz z drapaka, nie ma z nim absolutnie żadnych problemów. Pani Marta zawsze służy pomocą, począwszy od pomocy przy zakupach wyprawki dla kotka, po stały kontakt przy wychowywaniu Kedusia w nowym domku. Zawsze można na nią liczyć, a hodowlę z pewnością polecimy każdemu kto tylko zdecyduje się na pięknego, pluszowego członka rodziny. Bardzo polecamy tą hodowle !

  65. W maju stałam się szczęśliwą posiadaczką niebieskiego kocurka. Od początku był bardzo otwarty i zaskakująco szybko zaaklimatyzował się w nowym środowisku. Już pierwszego dnia śmiało obejrzał każdy kąt i zaznaczył swoją obecność w każdym pomieszczeniu. Kociak rośnie jak na drożdżach. Bardzo energiczny, inteligentny, skory do zabawy a przede wszystkim do pieszczot.
    Hodowla prowadzona z wielkim zaangażowaniem i sercem. P Marta rzeczowo i wyczerpująco odpowiada na każde pytanie. Gorąco polecam hodowlę Cinkers!

  66. Od miesiąca jestem szczęśliwym właścicielem Kimiego. Kotek jest niesamowity, bardzo czysty, nauczony właściwie już wszystkiego, nie drapie mebli i ma bardzo łagodne usposobienie, ponadto spełnia wszystkie kryteria domowego pieszczocha. Gorąco polecam hodowlę Cinkers. Na każde dodatkowe pytania uzyskuję natychmiastowe odpowiedzi od Pani Marty, a kotki są bardzo zadbane i zdrowe.

  67. Natalia i Kevin 30 lipca 2018 o 12:02

    Polecamy serdecznie hodowlę Cinkers, nasz kocurek Joe ma przewspaniały charakter, co na pewno zawdzięcza odpowiedniej socjalizacji. Pani Marta jest bardzo sympatyczną, uczciwą osobą dbającą o kociaki. To co dla nas było ważne, kociak był już wykastrowany czyli automatycznie zapobiega to dalszemu rozwojowi tzw. pseudohodowli. Pani Marta zawsze szybko odpowiada na wiadomości, interesuje się losami kociaków. Wszystko super!

  68. Witam serdecznie,
    Od dwóch miesięcy mieszka z nami Kochana Kicia o imieniu Karla. Z Kotka nie ma żadnych problemów, od początku widać było, że jest zadbana, świetnie nauczona domowego życia oraz kontaktu z ludźmi. Już pierwszej nocy ze mną spała 🙂 Dziewczynka pięknie rośnie, interesuje się wszystkim i jest przytulasem. Wszyscy moi znajomi są nią zachwyceni i jeżeli tylko, któryś zdecyduje się na takiego kociaka to bez wahania polecę mu hodowlę Pani Marty, która dba o kotki nie tylko przed wydaniem, ale również później można otrzymać każdą poradę. Pozdrawiam i polecam 🙂

  69. Serdecznie polecamy hodowlę Cinkers. W połowie maja 2018 r. odebraliśmy naszą brytyjską pociechę, jest absolutnie wyjątkowa – inteligentna, spokojna (ale charakterna 🙂 ), zsocjalizowana, uwielbia się bawić. Ponadto, Pani Marta nie jest typowym hodowcą, któremu zależy wyłącznie na przyprowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży. Pani Marta wkłada całe serce w to, czym się zajmuje, zaraża miłością do kotów!!! Przed odbiorem kotka Pani Marta doradziła nam we wszystkich istotnych kwestiach, od wyboru transporterka po wybór odpowiedniej karmy, poświęciła mnóstwo czasu na wyczerpujące wyjaśnienie wszystkich nurtujących nas kwestii. Również teraz (po około dwóch miesiącach od odbioru kotka) odpowiedź na każde zadane przez nas pytanie na np. temat zdrowia i pielęgnacji pupilka uzyskujemy w ciągu zaledwie kilku minut, co potwierdza, że dobro kociaków naprawdę leży Pani Marcie na sercu. W przyszłości zdecydujemy się z pewnością na drugiego kociaka z tej hodowli.

    Jeśli brytyjczyk, to tylko malutki Cinkers! 🙂

  70. Od miesiąca mamy nowego członka rodziny,Keylorka,który jest bardzo mądrym i kochanym kotkiem
    Dziękujemy Pani Marcie ,która służyła nam od początku do chwili obecnej pomocą i rada
    Zdecydowanie polecamy hodowle Cinkers ❤️❤️❤️

  71. Beata i Łukasz 24 maja 2018 o 21:06

    Koteczka z hodowli Pani Marty mieszka już u nas rok i choć jest już przepiękną dorosłą kocią damą pozostała takim samym pieszczochem jakim była jako kociak. Jest kotką odważną, towarzyską i bardzo delikatną w kontaktach z człowiekiem. Każdego dnia wnosi do naszego życia wiele radości. Jest najlepszą przyjaciółką i towarzyszką zabaw naszej córki. Jej wspaniały charakter świadczy o tym, że jako maluszek otrzymała od pani Marty wiele miłości. Hodowla Cinkers*PL jest najlepszą z jaką zetknęliśmy się do tej pory i możemy ją polecić z czystym sumieniem 🙂

  72. Na początku marca odebraliśmy naszą Gabrysię. Jest w domu naszą małą pociechą, po zjedzeniu litra szaleju. Dziękujemy Pani Marcie za pomoc w każdym zakresie, za to, że nasza kicia jest dobrze wychowana i radosna. Z czystym sumieniem polecamy tą hodowlę.

  73. Dokładnie 8 grudnia dołączył do nas fado Głównym powodem przyjęcia nowego domownika było nagminne lunatykowanie naszego syna dziś 14 kwietnia z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć że jest to największy skarb otoczony miłością a także uzdrowieniem naszego syna Polecam panią Martę za profesjonalizm odpowiedź na każde pytanie i pełną opiekę

  74. Dokładnie miesiąc temu do naszej 4 osobowej rodziny dołączyła przeurocza kotka Francesca 🙂 Kotek wesoły, energiczny, od początku wniósł mnóstwo radości do naszego domu no i jak większość zakochaliśmy się od pierwszej chwili. Kotka bardzo zadbana, wychowana a pani Marta w gotowości do służenia radą o każdej porze co najważniejsze. Serdecznie polecamy hodowlę a Panią Martę pozdrawiamy 🙂

  75. Cudowna kotka jest w naszym domu już od kilku tygodni, rewelacyjny charakter, świetnie wychowana i przystosowana do samodzielnego życia w nowym domu , wspaniale odnalazła się w domu z dziećmi, które są w niej zakochane. Hodowla i bardzo profesjonalne podejście właścicieli godne polecenia, do dziś w każdej chwili można liczyć na kontakt w celu uzyskania porady, najważniejsze, że widać tam na miejscu mega pasję i miłość do zwierząt. Polecam gorąco i dziękuję..

  76. Jedyna i NAJLEPSZA hodowla kotów w okręgu N.S !!!! 100% satysfakcji z „jak dla mnie” nowego członka rodziny!!! Pani Marto szacun i wytrwałości w tym co Pani robi i czemu tak się poświęca!!!

  77. Wspaniała hodowla, koty sa prze-kochane, oddawane jest im mnóstwo miłości co potem widać w domu. Kot , którego otrzymaliśmy jest wyjątkowy. Empatyczny, inteligentny i cudowny. Dziękujemy

  78. 1 września 2017 r. zamieszkała z nami słodka koteczka. Od samego początku pobytu w naszym domku wprowadziła do niego bardzo dużo radości zresztą do dzisiaj się to nie zmieniło. Mia rośnie na piękną kotkę o cudownym charakterem i oczywiście zachowaniu. Jest świetną koleżanką do zabaw z moją córeczką. Ma nie kończące się pokłady energii przez cały dzień i noc 😉 Marta masz niesamowity dar do wychowywania cudownych i zdrowych zwierzaków wprowadzających radość w każdym domu. Cały czas zastanawiamy się czy nie dokonać zakupu drugiej koteczki 🙂 oczywiście z tej samej hodowli.

  79. Wspaniała hodowla! Od niedawna jest z nami kocurek z hodowli Pani Marty. Kotek jest wesoły, energiczny i bardzo dobrze wychowany. Pani Marta natomiast zawsze służy pomocą i radą. Serdecznie polecamy hodowlę!

  80. Witam serdecznie.

    O hodowli Cinkers dowiedziałam się całkiem przypadkiem, podczas gdy od przeszło roku wcześniej rozglądałam się za hodowlami kotów brytyjskich. To był dla nas łut szczęścia bo lepiej trafić nie mogliśmy. Byliśmy pod ogromnym wrażeniem jak profesjonalnie prowadzona jest hodowla, a Pani Marta to przewspaniała osoba o ogromnym sercu i pasji. Możemy zawsze liczyć na pomoc i radę, niezależnie od dnia i rozmiaru problemu, Pani Marta z chęcią pomaga. Nawet przy tak licznym kocim gronie, każdy kociak jest obdarzany dużą ilością miłości i opieką na najwyższym poziomie. To niezwykle procentuje w charaktery i zachowania kociąt. Nasz mały Enzo jest już z nami ponad miesiąc. Od samego początku nie było z nim nawet najmniejszych problemów.Na każdym kroku jesteśmy nim zachwyceni i zakochani po uszy.

    Każdemu gorąco polecam kociaki właśnie od Cinkersów 🙂

  81. Bardzo serdecznie polecam hodowlę Pani Marty. Jestem już szczęśliwą posiadaczką dwóch piękności z tej hodowli. Szyszka ma już 2 latka a Guzika przywiozłam do domu na święta. Kotki są szczęśliwe zadbane i wszystkiego nauczone kiedy opuszczają dom Cinkers. Pięknie się chowają. Są zadbane i cudne. To prawdziwa hodowla powstała z miłości do tej rasy i kotów. Jeśli zdecydujesz się na kociaka to tylko z tej hodowli. Pani Marta zawsze pomocna i ” pod ręką”. Życzę wszystkim takiej miłości i zaangażowania w to co robi. Serdecznie pozdrawiamy. Edyta, Szyszka i Guzik.

  82. Hodowla Cinkers jest prowadzona z pasją i miłością do kotów, a Henry jest zadbanym, energicznym kociakiem, który bardzo szybko zadomowił się w nowym miejscu – Pani Marta zawsze służy pomocą :).
    Dziękujemy za nasze kremowe Szczęście !

  83. Anna z kocurkiem Dolarem 25 grudnia 2017 o 12:09

    Dzień dobry! Kotka Arthusa (już teraz Dolara) mamy od października. To była najlepsza decyzja zaadoptować go od Pani Marty! Mruczek jest przyjazny, bardzo towarzyski a przede wszystkim dogaduje się z naszym pierwszym kotkiem i psem, również trzymanym w domu. Obawialiśmy się po pierwszym kocie z innej hodowli ze nie będzie chciał się przytulać, przebywać z ludźmi a tutaj zaskoczenie! Totalne przeciwieństwo. Uwielbia być głaskany, trzymany na kolanach, całowany i ogólnie rozpieszczany. Serdecznie polecamy hodowlę Cinkers!

  84. Pierwszy raz weszłam na stronę CINKERS*PL. Cudne koteczki, małe i starsze. Piękna strona. Serdeczne gratulacje

  85. Od ponad dwóch miesięcy mieszka z nami Vito – kotek z hodowli Pani Marty. Od tego czasu w naszym domu jest dużo weselej. Kotek jest bardzo dobrze wychowany, zdrowy, od początku miał prawidłowe nawyki higieniczne. Jest śliczny, bardzo ruchliwy, w zabawie często nieprzewidywalny. Pani Marta chętnie służy pomocą w razie potrzeby. Gorąco polecam!

  86. Długo wahaliśmy się nad kupnem małej puchatej kuleczki. To była przemyślana i jak najbardziej słuszna decyzja, ponieważ radość jaką do naszego domu wniosła mała Cinkers”ka jest nieoceniona. To cudowne, wychowane z pasją i miłością stworzonko, teraz nam oddaje swoją miłość i przywiązanie. Jest ufna, przytulna i bardzo czysta, błyskawicznie zaskarbiła sobie serca wszystkich (małych i dużych ;)) domowników. Co do hodowcy – hm… Marta …z ogromnym zaangażowaniem i sercem podchodzi do wychowywania „swoich dzieciaków”, co widać było już w pierwszym dniu pobytu Zuzki u nas. Duża wiedza, którą „o każdej porze dnia i nocy” bezproblemowo się dzieli – jest dla nowego właściciela bezcenna. Z pełnym przekonaniem polecam wszystkim chętnym, zakup wspaniałego Cinkersa. Maluchy są cudowne, dzięki poświęceniu Marty mają wspaniałe charaktery i są prawdziwymi przyjaciółmi dla swoich właścicieli. CINKERS*PL – najkrócej mówiąc – hodowla godna podziwu…

  87. Marek, Basia, Dominika, Asia 24 sierpnia 2017 o 19:32

    Długo zastanawialiśmy się nad wyborem najlepszej hodowli kotów brytyjskich – szukaliśmy po całej Polsce – wybór padł na hodowlę z Nowego Sącza, hodowlę Cinkers*PL prowadzoną z niezwykłą pasją i zaangażowaniem. Dziś wiemy, że to był najlepszy wybór. Nasza koteczka Viktoria ma wspaniały charakter jest radosna, pełna energii i jest bardzo dobrze wychowana – pięknie od początku korzysta z kuwety i drapaka. Ma przyjacielskie nastawienie, dlatego nie zraziła się trudnych reakcji naszego pierwszego trzy letniego kocura rasy Maine Coon, który początkowo bardzo wrogo nastawiony był do nowej lokatorki. Viktoria nie miała żadnego problemu z akceptacją nowego domu. Z każdym dniem małymi kroczkami, koty przechodziły etap zapoznawczy i w efekcie teraz bardzo dobrze wzajemnie się tolerują. Elementem łagodzącym napięcie u Maine Coona (rezydenta) były zabawy z kotami laserem, wspaniale odwracającym uwagę i skupienie na nowej lokatorce. W tych pierwszych trudnych dniach Pani Marta wspomagała nas dobrymi radami za co bardzo dziękujemy. Polecamy hodowlę Pani Marty!!!

  88. Od trzech miesięcy jestem posiadaczem cudnego kocurka z hodowli Pani Marty. Maluch wniósł do mojego życia dużo radości i miłości. Nie rozstaje się ze mną na krok. Jest jak przytulanka. Kotek zachowuje się bardzo dobrze, jest bardzo aktywny, chętnie się bawi, ma ogromny apetyt. Polecam hodowlę Pani Marty wszystkim! 🙂

  89. Bożena i Robert 19 sierpnia 2017 o 19:43

    Do hodowli trafiliśmy trochę przez przypadek ale był to szczęśliwy traf. Nasze maleństwo to chyba największa przytulanka, która wniosła do domu wiele radości i uśmiechu. Kotek od pierwszej chwili bardzo dobrze zsocjalizowany, bez problemu korzystający z kuwety. A Pani Marta, w pełni oddana i zaangażowana w prowadzenie hodowli. Zakochana w tym co robi. Widać pasję i fachową wiedzę. Zawsze dostępna i służąca poradą. Dotyczy to zarówno okresu przed jak i po transakcji. Interesuje się dorastaniem pupila już po tym, jak trafił do nowego domu. Ma to duże znaczenie dla osób, które po raz pierwszy mają (będą miały) sprawować opiekę na kotem. Trudno oczekiwać więcej od hodowcy. Polecamy!!!!,

  90. Mamy przyjemność być właścicielami już kolejnego kociaka z hodowli Cinkers, od dwóch miesięcy mieszka z nami kocur Wifi. Długo zastanawialiśmy się nad powiększeniem rodzinki, jednak decyzja o kupieniu towarzysza dla Ginger była strzałem w dziesiątkę. Mimo początkowych obaw jesteśmy ponownie zadowoleni! DziękujeMy Marcie za dzielenie się wsparciem i doświadczeniem!

  91. Ania,Jarek,Bartek 14 lipca 2017 o 11:40

    Od kilku tygodni mieszka z nami nowy członek rodziny czyli nasz przepiękny kot Vincent. Jest to kot zakupiony w hodowli Cinkers, którą gorąco polecam. Vincent został bardzo dobrze wychowany, korzysta z kuwety, drapaka, nie boi się ludzi i uwielbia pieszczoty. Chcielibyśmy bardzo podziękować Pani Marcie za trud jaki włożyła w wychowanie naszego Vincenta. Kotek jest naprawdę wspaniały i kochany. Jeżeli ktoś zastanawia się nad zakupem kotka to tylko Brytyjczyk i tylko z hodowli Cinkers 🙂

  92. Anna, Mirek, Leszek i Lenka 12 lipca 2017 o 19:26

    Jutro mija miesiąc jak zamieszkała z nami kotka z hodowli Pani Marty a ja nawet nie pamiętam jak wyglądało nasze życie bez kota.;) To cudowne stworzonko zupełnie odmieniło nasz dom. Ulani jest fantastyczna. Grzeczna, czyściutka, wesoła, ciekawska, przytulaśna i absolutnie wyjątkowa. Nie mamy z nią żadnych problemów, błyskawicznie zorientowała się w topografii domu, zaakceptowała wszystkich domowników, uwielbia zabawy z dziećmi i nawet kiedy odpoczywa, szuka towarzystwa (ot tak na wyciągnięcie ręki).
    Serdecznie polecam hodowlę Cinkers.pl wszystkim miłośnikom kotów. Tu naprawdę można kupić fantastycznego pupila, który od pierwszej chwili skradnie Wasze serca. No i oczywiście nieoceniona pomoc Pani Marty. Nikt inny nie udzielił mi tylu informacji i cennych rad. Zawsze pod telefonem i zawsze uśmiechnięta. Dziękujemy.

  93. Pozwole sobie w tej formie serdecznie podziekowac Pani Marcie za to ile zaangazowania i serca wklada w prowadzenie swojej hodowli.
    Od prawie miesiaca w moim domu zamieszkaly 2 wspaniale dziewczynki Tosia i Uldine .
    Kotki byly profesjonalnie przygotowane do podrozy z bardzo bogata wyprawka, mialy wszystkie dokumenty,byly czyste ,zdrowe i bardzo kontaktowe .
    Bardzo szybko zaklimatyzowaly sie w nowym miejscu , od pierwszych chwil radosnie sie bawily , natychmiast skradly serca reszty czlonkow mojej rodziny, nie bylo problemow z korzystaniem z kuwety , a nawet co pewnie nie jednego zadziwi spokojnie patrza kiedy odkurzam mieszkanie nie ruszajac sie z miejsca.
    W dniu odbioru kotkow Pani Marta cierpliwie tlumaczyla mi zawilosci hodowli tych malych istotek , jak rowniez upowaznila do kontaktowania sie w przypadku ew klopotow z kotkami niezaleznie od pory dnia czy nocy.
    Z tego miejsca jeszcze raz bardzo dziekuje iz udalo mi sie trafic do tak profesjonalnej osoby jak Pani Marta .

  94. Wspaniała hodowla, która odmienia życia wszystkich domowników, oddając im koty… Są przystosowane do życia w rodzinie z kilkoma dziećmi. Jestem pod wrażeniem. Super 🙂

  95. Decyzja o zakupie drugiego kotka łatwa nie jest, ale to chyba jedna z najlepszych na jaką się można zdecydować 😉 .. oczywiście wątpliwości nie miałam ze będzie to kotek od p. Marty. Kotki z hodowli CINKERS mają najcudowniejsze charaktery, są nauczone czystości, korzystania z kuwetki ale najważniejsze, że szybko się klimatyzują i uwielbiają kontakt z ludźmi.
    Taki koci przyjaciel jest wart każdych pieniędzy, a taki hodowca jak pani Marta (z ogromną wiedzą, pełnym poświęceniem i chęcią pomocy w każdej sytuacji ) jest wyjątkiem w dzisiejszych czasach ;))

  96. Witam
    Na poczatku chcialbym nadmienic iz jestem szczesliwym posiadaczem polrocznego kocura z chodowli Pani Marty.Poczatkowo sceptycznie podchodzilem do zakupu kota poniewaz mieszkam w bloku i myslalem ze wychowywanie kota w mieszkaniu bedzie bardzo trudne i uciazliwe.Nic bardziej mylnego!!!Po namowie dzieci i znajomego ktory wczesniej dokonal juz zakupu w Panstwa chodowli postanowilem spelnic marzenie dzieci.Z uplywem czasu jestem jego najwiekszym fanem:)))Kot jest piekny,czysty i widac po nim juz za mlodu ze pochodzi z rasowych rodzicow.Jednak najwazniejsza cecha ktora sklania mnie do namowy zakupu kotow tej rasy jest fakt,ze sa one bardzo lagodne.Mam troje dzieci i czasami jak widze jak kot sie bawi z nimi nie przejawiajac zadnej agresji nawet jak gdzies go pociagna to jestem pelen podziwu.Poza tym chcialem podziekowac Pani Marcie za pomoc jaka okazuje po sprzedazy kotka w trosce o jego dobre wychowanie.
    Polecam ta chodowle w 100%.

  97. Odebrałem kocurka już jakiś czas temu i rodzinnie jesteśmy mega zadowoleni z zakupu. Rośnie nam prawdziwy piękny rasowy kocur ! Ma juz ponad pół roku a mimo to nadal potrafi zachwycić i zaskoczyć swoim zachowaniem . Cechy charakteru i piękny wyglada czynią z naszego pupila pięknego i rasowego Brytyjczyka !!
    Serdecznie polecam hodowlę Cinkers jak i Martę Gryzło za profesjonalne podejście do tego czym sie zajmuje i wiedzę która posiada na temat kotów. Polecam 100% przyszłym posiadaczą BRYTYJCZYKÓW !!

  98. witam wszystkich! posiadanie kota brytyjskiego było moim marzeniem odkąd pamiętam. szukałam dość długo we Wrocławiu i się nie udało. znalazłam hodowle pani Marty i już po pierwszej rozmowie wiedziałam że to będzie najlepsza opcja! pani Marta jest osobą bardzo kontaktową, komunikatywną i chętną do pomocy. odpowiedziała mi na wszystkie pytania i rozwiała wszelkie obawy. i tak już od 2 miesięcy mam kotkę lilę – jest piękna, zdrowa i po prostu cudna! gorąco polecam hodowle cinkers wszystkim tym, którzy chcą mieć kota brytyjskiego! na prawdę WARTO!

  99. Nie od dzis wiadomo, ze dobra hodowla to podstawa, ale też coś co nie jest latwe do znalezienia….ale nam sie udalo trafic do p. Marty -wspaniałej kociej mamy, ktora przede wszystkim dba i kocha swoje pociechy. Zabierajac Simonka, zabralismy tez pakiet cennych wskazowek i porad, ktore z pasja przekazala wlascicielka! Do dzis mamy kontakt i dzielimy sie wspolnie radoscia, ktora majac takiego kotka jest nieoceniona!

  100. Odkąd zobaczyłam pierwszy raz kota brytyjskiego stał się on moim marzeniem. Długo dorastałam do decyzji o jego zakupie tym bardziej, że musiałam przekonać drugą połówkę. Dzięki uprzejmości Pani Marty przed odbiorem kotka mogliśmy zobaczyć jak wygląda i w jakich warunkach się wychowuje. Kociaczki mają do dyspozycji cały dom i naprawdę świetne warunki, a Pani Marta otacza je wspaniałą opieką i wkłada całe serce w ich wychowanie. Wizyta w domu Pani Marty przekonała nas, że pod kątem miejsca w którym zamierzamy nabyć nowego członka rodziny nie mogliśmy trafić lepiej. Kotek jest u nas od trzech miesięcy:) Od samego początku nauczony jest czystości- nigdy nie zdarzyło mu się załatwić poza kuwetą. Jest przepiękny, uroczo leniwy, uwielbia pieszczoty i polowania na muchy. Od pierwszych chwil zaprzyjaźnił się z naszymi dziećmi i świetnie się z nimi bawi. Ponadto jest „prosty w obsłudze” i bardzo czysty. Każdemu kto się waha z całego serca polecam kocięta z hodowli Cinkers. Ogromnie ważne dla mnie jest również to, że po zakupie kociaka zawsze mogę liczyć na pomoc i poradę ze strony Pani Marty. Jest ona serdeczną i ciepłą osobą o ogromnej wiedzy, która szczerze interesuje się losem kociaków również po ich wydaniu.
    Pani Marto! Ozzy zmienił nasz dom wnosząc do niego tyle radości i ciepła, że dziś nie wyobrażamy sobie życia bez niego. Z całego serca Pani dziękujemy.

  101. Mija 2 tydzień kiedy kochana kuleczka o imieniu Raul jest z nami.
    Do dnia dzisiejszego nie możemy wyjść z podziwu dla Pani Marty za jej serce okazane dla maleństw. Kociaki w hodowli są traktowane jak maleńkie dzieci, co widać po ich zachowaniu, są wypieszczone, wytulone, nie boją się człowieka. Mamy porównanie ponieważ 8 miesięcy wcześniej kupiliśmy kota w innej hodowli.
    Na wielkie uznanie zasługuje również podejście Pani Marty do nowego właściciela, zawsze służy pomocą i dobrymi radami, szczególnie w takiej sytuacji jak nasza, kiedy w domu już jest jeden kot.
    Polecamy hodowlę bo to naprawdę osoby z wielkim sercem i pasją w tym co robią.

  102. Aneta z Tarnowa 7 lutego 2017 o 14:48

    Z hodowli P.Marty mały samą słodycz – małego Saszę . Jeżeli ktoś z Państwa chciałby mieć przyjaciela z rasy Brytyjskich Kotków to serdecznie i z całego serca polecam. Kotki w hodowli są naprawdę przepiękne a wiem to ponieważ na zaproszenie Pani Marty mogłam oglądnąć mojego małego Saszkę miesiąc wcześniej. Kotki są wspaniałe, piękne , zadbane i nauczone korzystać z kuwety. Warto dodać , że kocięta są bardzo dobrze odżywiane dzięki temu maja przepiękna budowę ciała i są zdrowe.Hodowla na bardzo wysokim i profesjonalnym poziomie. Pani Marta to prawdziwy nie tylko hodowca ale również miłośnik i oddany przyjaciel oraz profesjonalista w wychowaniu swoich zwierząt. Najbardziej drogocenne porady dla właścicieli po zakupieniu kotka udziela o każdej porze dnia. Serdecznie dziękujemy za nasze kociątko o imieniu Sasza i wszystkim Państwu serdecznie polecamy kociaki z tej hodowli.

  103. Naprawdę przepiękne kociaki 🙂 My z mężem długo zastanawialiśmy się nad Brytyjczykiem, ale ostatecznie postawiliśmy na Cinkers i jesteśmy Wam bardzo wdzięczni! Nasza Pusia jest przepiękna i rośnie jak na drożdżach 🙂 Pozdrawiamy Ada i Adrian

  104. TADEK Z TYLICZA 4 lutego 2017 o 07:32

    Jeżeli ktoś jest zainteresowany zakupem „BRYTYJCZYKA” to tylko z tej hodowli. Moja kotka jest wspaniała, wesoła zdrowa i pełna życia. Koty z tej hodowli są zadbane i bardzo towarzyskie. Po zakupie jestem w stałym kontakcie z Panią MARTĄ która cierpliwie odpowiada na moje pytania. To świetny hodowca z ogromną wiedzą, wie wszystko o
    kotkach.Polecam serdecznie hodowlę PANI MARTY.

  105. Wioleta z Tarnowa 9 grudnia 2016 o 20:39

    Jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami kota z tejże właśnie hodowli. Kot fantastyczny. Pani Marta służąca pomocą. Hodowla-bez zastrzeżeń.
    Polecam!

  106. Wzięliśmy z hodowli kotka Kiliego i jesteśmy bardzo zadowoleni. Kotek jest radosny i żywotny, szybko się odnalazł w nowym otoczeniu i stał się „panem domu”. Lubi przebywać w towarzystwie ludzi, nie ma z nim problemów, choć ma charakterek i czasem aż za dużo energii 😉 Hodowla bardzo profesjonalna, Pani Marta służy pomocą i interesuje się kotkami również po ich wydaniu. Bardzo polecam!

  107. Z hodowli Pani Marty przybył do mnie cudowny 5 miesięczny kremowy kocurek Marcel. Bardzo dobrze wychowany; grzeczny i nauczony czystości. Od razu odnalazł się w nowym domu i zaprzyjaźnił się z 2 letnim kotem rezydentem (również brytyjczyk). Pani Marta bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej hodowli. Kotek otrzymał pokaźną wyprawkę a ja wiele przydatnych informacji. Interesują Ją dalsze losy kotka (telefony; maile); zawsze mogę się z Nią skontaktować w razie ewentualnych problemów. Gorąco polecam kotki z hodowli Pani Marty.
    Pochwała należy się również stronie internetowej hodowli. Piękne zdjęcia kotów zachęciły mnie do kupna kota właśnie z tej hodowli.
    Elżbieta z Rzeszowa.

  108. Mamy z tej hodowli kotka lucjanka, który jest przekochany nauczony od początku korzystania z kuwety.Bardzo się cieszymy, że właśnie u Pani Marty nabyliśmy naszego kochanego lucjanka, bo widać, że Pani Marta kocha te zwierzątka daje im dużo ciepła bardzo o nie dba tak z sercem co pozytywnie przekłada się na to jak te kotki oddają to ciepło, które tam otrzymały nowym właścicielom.
    Serdecznie polecam tę hodowle:)

    1. Anna z Nowego Targu 28 czerwca 2017 o 20:12

      Długo dojrzewaliśmy do decyzji o zakupie pupila dla naszej rodziny. Ostatecznie zdecydowaliśmy że będzie to brytyjczyk, ponieważ mamy dwoje małych dzieci, a kotki te są z natury łagodne i towarzyskie. Na hodowlę Cinkers natknęłam się przypadkowo, gdy szukałam hodowli kotów brytyjskich na terenie małopolski, w pobliżu naszego miejsca zamieszkania. Zadzwoniłam do Pani Marty, która od razu przekonała mnie do zakupu kotki ze swojej hodowli. Dzięki tej decyzji już od miesiąca jesteśmy posiadaczami wspaniałej kotki Tiny. Jest ona urocza, piękna, mądra i ma cudownie miękkie futerko. Każdy kto na nią spojrzy wie, że jest to kot z rodowodem. Wszystkim niezdecydowanym bardzo polecamy hodowlę Cinkers, nie tylko ze względu na przepiękne kocięta, ale również dlatego, że właścicielka Pani Marta jest bardzo pomocna, zawsze chętnie udzieli rady i podpowie co jest najlepsze dla naszego kotka. Pozdrawiamy Panią Martę i bardzo dziękujemy za Tinę.

  109. Serdecznie Polecam Kotki tej hodowli.

    Zadbane, zdrowe, szczęśliwe-a to chyba najważniejsze 🙂
    Mój Misha po jednym dniu się zaklimatyzował pełen energii, kochliwy i z charakterem. NIE ma problemu z jedzeniem. Proporcjonalny 🙂
    Misha pozdrawia! 🙂

  110. Piękne kotki. Wciąż jeszcze dojrzewam, aby mieć takiego własnego

  111. Z Waszej hodowli mamy jednego kotka. Jest idealnie przystosowany do życia z ludźmi. Jest taki, jaki powinien być i jesteśmy bardzo zadowoleni, że wzięliśmy go właśnie od Was. Dziękujemy

  112. Polecam gorąco wszystkim bardzo warto zaglądać tutaj, bo wiele można się dowiedzieć o kotkach i ich pielęgnacji!

  113. Cudowna strona. Warto zaglądać. Zarówno początkujący, jak i wprawieni kociarze.

  114. Rewelacyjna, wartościowa strona, którą każdy kociarz powinien dobrze znać. Z całą pewnością będę tu zaglądała często.

  115. Świetna strona. Często tu zaglądam i odnajduję wiele interesujących informacji, które pomagają mi zajmować się Kuleczką. Dzięki!

  116. Jeszcze w tym roku się pojawię! Ta rasa jest fascynująca 🙂 Pozdrawiam serdecznie!

  117. W maju zamieszkał z nami cudowny kocurek Jascha z hodowli Pani Marty. Kocurek zadbany, żywiołowy, nauczony korzystania z kuwety. Bez problemu zaklimatyzował się w nowym miejscu. Pani Marta to profesjonalistka, miła sympatyczna osoba. Zawsze chętnie pomoże i doradzi. POLECAMY HODOWLĘ CINKERS.

  118. Moja Kruszynka jest dla mnie najważniejsza. Dziękuje wam za nią 🙂

  119. Polecamy hodowlę Pani Marty. W maju kupiliśmy przepięknego kocurka Jascha który jest cudownym kociakiem. Pani Marta zawsze słuźy pomocą. Bardzo fajna i profesjonalna hodowla. POLECAMY:-)

  120. Dorota,Patrycja,Mirosław 14 czerwca 2016 o 19:43

    Od lutego w naszym domu mieszka koteczka z hodowli Cinkers. Mocno energetyczna,ciekawska świata o przecudownym spojrzeniu i ślicznym futerku. Nauczona korzystania z kuwety, jedzenia różnorodnych rzeczy i przebywania z domownikami. Kontakt z hodowcą od pierwszej rozmowy bardzo profesjonalny. Pani Marta bardzo miła i sympatyczna osoba, która interesuje się zwierzątkiem cały czas. Polecam innym kupno kociaczka z tej hodowli. Pozdrawiam serdecznie właścicieli 🙂

  121. Bardzo fajna hodowla. Uwielbiam koty Brytyjskie. Już niedługo kupie sobie jednego.

  122. Mój mruczek pochodzi z państwa hodowli i jest prawdziwym kotem z klasą. Dziękuję za niego serdecznie 🙂

  123. Witam. Bardzo serdecznie polecam hodowlę kociaków Pani Marty. Nasza Lenka jest już z nami od lutego i jest cudownym kociakiem. Wszyscy podopieczni Pani Marty to super kociaki, zadbane, cudowne, żywe stworzenia. Miejsce, w którym przychodzą na świat czyli dom Pani Marty jest pełen ciepła i uczucia. Pasja z jaką przygotowuje Ona kociaki do dalszego samodzielnego życia jest ogromna. Polecam ze szczerego serca te hodowlę. Pani Marta zawsze służy pomocą i rada jeszcze na długo po tym jak kociaczki opuszczają jej hodowlę i trafiają do swoich nowych domków. Szczerze polecam.

  124. Tak się zastanawiam jak zacząć,ale w sumie zacznę od początku i od tego że nasza koteczka jest najpiękniejsza na świecie:) Długo zastanawialiśmy się nad przyjęciem nowego członka rodziny i po roku decyzja zapadła na tak, po przebrnięciu przez wszystkie czytadła na temat Brytków stwierdziłam że jestem gotowa na kociaka,tak więc kolejnym etapem było znalezienie odpowiedniej hodowli i wbrew pozorom nie okazało się to tak proste jak by się mogło wydawać, pisałam zapytania odnośnie kotków do wielu hodowli i albo spotykałam się z brakiem odzewu albo odzew był taki że stwierdzaliśmy że niestety od takich osób nie chcemy kota. I na całe szczęście pojawiła się Pani Marta miła życzliwa posiadającą wiedzę na temat kotów.Pani Marta do której w każdej chwil można zadzwonić zapytać i w drugą stronę co również ma znaczenie Pani Marta dzwoni i pyta czy u kotka wszystko ok, Jest to bardzo miłe i bardzo profesjonalne.Hodowla Cinkers jest hodowlą godną zaufania a kotki są piękne zdrowe i zadbane!! Dziękuje bardzo Pani Marto za naszą Piękną „Wifi”Cinkers

  125. Jesteśmy szczęśliwymi właścicielami kocurka Ignacjo , którego zakupiliśmy w hodowli „Cinkers”. Kotek ma cztery miesiące , jest zdrowy , bardzo zadbany , o przyjacielskim usposobieniu. Od pierwszych chwil w naszym domu bezproblemowo korzysta z kuwety i dapaka . Z czystym sumieniem polecamy hodowlę Pani Marty. Pozdrawiamy z Ślaska

  126. Zastanawiałam się jak zacząć by wyrazić wdzięczność za naszą Ginger (ma obecnie 7 miesięcy). Jest puchatym, ślicznym, a przede wszystkim kochanym zwierzakiem. Mała indywidualistka, mająca swój temperament, co dodaje jej jeszcze większego uroku.
    A Marta? Profesjonalistka w każdym calu realizująca swoją pasję!
    Jeśli zastanawiacie się nad kupnem kociaka, to tylko w hodowli Cinkers! – Marta służy swoim doświadczeniem, utrzymuje stały kontakt z nabywcami, a przede wszystkim wkłada całe swoje serce w przygotowanie maluchów do przywitania nowego domu.

  127. Piękne kotki. Wciąż dojrzewam, aby mieć takiego swojego pupila.

    1. Hodowla Cinkers*PL 6 marca 2016 o 13:07

      Dziękuję za miłe słowa i zapraszam 🙂

  128. Przemysław z Jeremiaszem 5 listopada 2015 o 18:35

    Z hodowli Cinkers kupiliśmy 12 czerwca 2015 roku kocurka imieniem Dante. Od pierwszego dnia Dantuś uznał nasz dom za swój, a Nas jako wiece przydatny dodatek. Od pierwszego dnia był przymilny, uroczo żebrzący i bardzo koci. Bez obaw wskakiwał na kolana, przychodził się przytulić do łózka, bezproblemowo korzystał z kuwety i obrażał się z tylko sobie znanych powodów. Biorąc pod uwagę doświadczenia z nowym kotkiem innych naszych znajomych myślę, że atmosfera Domu Cinkers miała wpływ na bezproblemową aklimatyzację naszego koteczka. Wczoraj w wieku 8 miesięcy został wykastrowany. Jest obolały i ciężko obrażony. Ale i tak kochamy naszego Koteczka i nie wyobrażamy sobie naszego domu bez niego. Dante codziennie wita naszego synka gdy wraca ze szkoły, pozwala łaskawie się pomiziać i znika na resztę dnia w jednym ze swoich ulubionych zakamarków, by pojawić się z nienacka na dźwięk otwieranej lodówki. Generalnie wielkie dzięki Cinkers za Naszego Koteczka.

  129. Gosia z kotkiem Franiem 17 sierpnia 2015 o 20:08

    O hodowli „CINKERS” mogę wypowiedzieć się w samych superlatywach.

    Marta to osoba niezwykle kompetentna, uczciwa i serdeczna, która prowadzi swoją Profesjonalną hodowlę z wielką pasją i oddaniem. Koty z tej hodowli są zdrowe, bardzo zadbane mają prawdziwy raj na ziemi. Sama jestem posiadaczką niebieskiego Cinkersa o imieniu Franiu który jest moim ideałem jest doskonały pod każdym względem i dostarcza mi tyle pozytywnej energii że słowami nie da się tego opisać Bardzo polecam hodowlę „CINKERS”
    Naprawdę warto kupić z niej mruczącego „Cinkersa” :):):)

  130. Witam, nasza kotka Carmen ma już ponad pół roku. Jest kochana, ma śliczne futerko i wspaniały charakter. Odkąd jest z nami stała się ulubienicą wszystkich 🙂 Serdecznie polecam hodowlę. Kotki mają wspaniałą opiekę. Pani Marta wkłada w wychowanie maluszków dużo serca i jest bardzo pomocna. Zawsze kiedy prosimy o radę, możemy na nią liczyć 🙂 jesteśmy szczęśliwi ze Camen jest z nami i jeszcze raz serdecznie polecamy hodowlę 🙂

  131. Marta, naprawdę brak mi słów żeby opisać ile miłości i szczęścia wniosła Flavia do naszego domu 🙂 Jest niesamowicie ufna, radosna,mrucząca, po prostu cudowna! a do tego jeszcze piękna. Od razu widać że zaznała od Ciebie wiele miłości, opieki i troski, co niewątpliwie ma ogromny wpływ na to jakim jest kotem. Bardzo dziękujemy Ci za wspaniałe wychowanie naszego maleństwa, widać, że wkładasz w to całe swoje cudowne serce.

  132. Ania z Kotkiem Curinkiem 2 sierpnia 2015 o 07:48

    Witam serdecznie.
    Już na wstępie napiszę, że hodowla Cinkers jest najbardziej profesjonalną jaką znam. Pani Marta podchodzi do swojej pasji z ogromnym zamiłowaniem i wszystkie Kotki, które wychodzą z „Jej rąk” są baaardzo zadbane, przede wszystkim zdrowe i co tu dużo mówić przepiękne. Jest otwarta na kontakt z ludźmi i nawet po przekazaniu Kotków zawsze można liczyć na dobre rady, podpowiedzi odnośnie żywienia, dbania i pielęgnowania Kotka. Nasz Curinek ma wspaniały charakter i jest naaajpiękniejszym Kotkiem na świecie 🙂 Wystawiam jak największe rekomendacje dla tej hodowli !

  133. Witam,zakupiłam kotka Emilka jestem bardzo zadowolona kotek jest śliczny i kochany .Serdecznie polecam tą hodowlę. 🙂

  134. Jestesmy bardzo zadowoleni z kupna 2 przepieknych kotkow chlopczyka i dziewczynki ktore sa z nami w USA juz prawie od roku. Swietnie sie rozwijaja ,maja wspaniale charaktery i dotrzymuja nam ciagle towarzystwa . Sa przekochane . Bardzo polecam ta hodowle

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

* Wyrażam zgodę na prze­twa­rza­nie po­da­nych powyżej danych w celu umieszczenia wpisu w Księdze Gości (w każdej chwili będziesz mógł zrezygnować i wycofać udzieloną zgodę, kontaktując się z nami).